Sport piłka nożna piłka nożna Aleksandar Prijović już strzela dla PAOK-u Saloniki! [WIDEO]

Aleksandar Prijović już strzela dla PAOK-u Saloniki! [WIDEO]

26.01.2017, godz. 20:48
Aleksandar Prijović
Aleksandar Prijović foto: Super Express

Aleksandar Prijović dopiero co trafił do PAOK-u Saloniki z Legii Warszawa, a już wkomponował się w grecki zespół. W meczu 1/8 finału krajowego Pucharu Szwajcar wszedł na plac gry z ławki rezerwowych i w ciągu niespełna trzydziestu minut spędzonych na murawie trafił do siatki Panetolikosu.

Aleksandar Prijović z Legii Warszawa odchodził w atmosferze skandalu. Na łamach "Super Expressu" poinformował, że jego misja w klubie z Łazienkowskiej dobiegła końca. Okazało się, że nic o tym nie wiedzieli... mistrzowie Polski. Szwajcarowi groziła nawet gra w trzecioligowych rezerwach, choć marzył o transferze do Chin. Do Azji co prawda nie trafił, ale cała sytuacja skończyła się dla niego nie najgorzej. Od kilkunastu dni "Prijo" jest piłkarzem greckiego PAOK-u Saloniki. Wygląda na to, że napastnik świetnie wkomponował się w nowy zespół.

W czwartek dostał od trenera szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w 1/8 finału krajowego Pucharu. PAOK mierzył się na własnym stadionie z Panetolikosem. Zespół Prijovicia awans miał w zasadzie w kieszeni po pierwszym wyjazdowym spotkaniu, które wygrał 2:0. Na własnym obiekcie ponownie udowodnił swoją wyższość i pewnie wygrał 4:1. Szwajcarski snajper na boisku przebywał od 64. minuty. W 78. minucie wykorzystał rzut karny, strzelając czwartego gola dla gospodarzy.

PAOK Saloniki - Panetolikos 4:1 (2:0)
Bramki: Deligiannidis 41, Biseswar 43, Skakow 53, Prijović 78 - Paulo 90