SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Andrzej Kostyra: Wytropili dowcip Bońka

Andrzej Kostyra: Wytropili dowcip Bońka

04.04.2017, godz. 17:00
Zbigniew Boniek
foto: EAST NEWS

Prezes PZPN Zbigniew Boniek zażartował na Twitterze, że gdy rozmawia z Januszem Piechocińskim o piłce nożnej „to baba jest im niepotrzebna”. To była odpowiedź na tweet Karoliny Hytrek-Prosieckiej, dyrektor ds. komunikacji w Ekstraklasie SA, która proponowała obu panom wspólną kawę. No i się zaczęło...

„Prezes Europejczyk? A słoma z butów sterczy”. „Mega słabe. Bo nawet jeśli to miał być żart to nietrafiony”. „Nudzi Pan Prezes strasznie. Ani to śmieszne ani do płaczu” - to tylko niektóre komentarze na temat Bońka.

Można oczywiście dyskutować czy żart Bońka był na wysokim poziomie. Ale kompletną paranoją jest już… protest jaki z tego powodu złożyła do UEFA na prezesa PZPN organizacja „FARE” zajmująca się zwalczaniem rasizmu i przejawów dyskryminacji w europejskiej piłce. To ta sama, która donosiła do UEFA na Legię Warszawa sugerując antysemityzm oraz na Lecha Poznań za flagę „Legion Piła-Krew Naszej Rasy”.

Pamiętam, że ludzie z FARE kilka lat temu zgłosili się do „Super Expressu” proponując reklamę ich antyrasistowskiej działalności. Zadałem im pytanie, czy robią to dla idei czy dostają za to pieniądze? Gdy nie dostałem odpowiedzi, przegoniłem ich.

Mam nadzieję, że to samo zrobi UEFA, bo tam są inteligentni ludzie i nie kupią podrabianych Rolexów, które wciskają im cwaniacy z FARE, aby wykazać się, że są czujni i znów coś wytropili. Tym razem dowcip Bońka. Chyba kogoś w FARE po...

autor: Andrzej Kostyra zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: