SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna piłka nożna Anna Lewandowska i "Gang fit mam" na wakacjach [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska i "Gang fit mam" na wakacjach [ZDJĘCIE]

19.06.2017, godz. 08:11
Anna Lewandowska i jej gang fit mam
Anna Lewandowska na wakacjach z koleżankami bawiła się świetnie foto: Instagram

Anna Lewandowska ponad miesiąc na temu urodziła córeczkę Klarę. Żona najlepszego polskiego piłkarza i kapitana reprezentacji - Roberta - od tego czasu promienieje. Uśmiech nie schodzi z jej twarzy i chętnie dzieli się nim z fanami za pośrednictwem zdjęć na portalach społecznościowych. Obecnie cała rodzina przebywa na wakacjach w rezydencji na Mazurach. Panią Anię odwiedziły tam koleżanki z "Gangu fit mam".

Ania i Robert Lewandowscy nie ukrywają swojego szczęścia. Oboje każdą wolną chwilę starają się spędzać wspólnie z maleńką córeczką Klarą. Po wyczerpującym sezonie cała rodzina udała się na wakacje do Stanclewa, gdzie znajduje się ich mazurska rezydencja. Z uśmiechem na ustach Lewandowscy spacerują po malowniczej okolicy, zażywając świeżego powietrza. W weekend Anna Lewandowska postanowiła spotkać się jednak z koleżankami i to im poświęciła swój wolny czas, podczas gdy Robert opiekował się dzieckiem.

Zobacz też: Robert Lewandowski tuli Klarę do serca. Rodzinne wakacje na Warmii

Do pani Ani przyjechała między innymi Natalia Jakuła, partnerka dyrektora reprezentacji Polski Tomasza Iwana. Oprócz niej w Stanclewie pojawiły się także dwie inne przyjaciółki. Znajome żony najlepszego piłkarza nad Wisłą również niedawno urodziły dzieci. Żona piłkarza Bayernu Monachium postanowiła więc zabawnie podpisać wspólne zdjęcie, które wrzuciła na Instagrama. "Gang fit mam" - możemy przeczytać na fotografii.


Fot. Instagram

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: