SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Anna Lewandowska karmi piersią Klarę. Urocze ZDJĘCIE

Anna Lewandowska karmi piersią Klarę. Urocze ZDJĘCIE

01.08.2017, godz. 14:37
ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Z CÓRKĄ
ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Z CÓRKĄ foto:

Anna Lewandowska doskonale odnajduje się w roli matki. Widać, że wychowywanie maleńkiej Klary sprawia jej mnóstwo radości. Córeczka jest także oczkiem w głowie taty Roberta - kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie żona gwiazdy światowych boisk karmi Klarę piersią. Chce w ten sposób promować Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią.

Anna Lewandowska jest przewodniczką wielu Polek po świecie zdrowego żywienia i ćwiczeń. Oprócz tego żona piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium chce uświadamiać kobiety również w sprawach, związanych z macierzyństwem. Na Instagramie zamieściła zdjęcie podczas karmienia maleńkiej Klary piersią. Ma ono związek z Międzynarodowym Tygodniem Karmienia Piersią. "Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek" - napisała przy fotografii.

Lewandowska jest zdania, że czynność ta jest nie tylko fizjologiczna, lecz także ma znaczenie psychologiczne. "Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale również naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności" - czytamy.

Na koniec Anna Lewandowska dodała, że rozumie decyzje matek, nie karmiących swoich pociech piersią. "To wybór każdej z nas, mamy do niego prawo - bez osądzania i oceniania. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swojego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze" - zakończyła wzruszający post żona kapitana kadry Adama Nawałki.

 

Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności ... Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM . Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ Dear Moms, International Breastfeeding Week begins today. I join the @mlekiemimiloscia wishes and I am with you. I know how breast feeding our babies is important and sometimes it leaves you sleepless For me, it is not only about satisfying the needs of my daughter, but also the natural building of relationships and closeness between us. I feel that in this way I give my child a lot of health and extra sense of security ... Ah, and those sweet eyes staring at me, full of love and gratitude ... I know, however, that there are women who are forced by different live situations or they want to make other decisions. You have to remember that this is your choice, we have the right to it - no judging. I respect and support every mom, because each of us wants the best for our little ones, and knows what is best ... Therefore, Dear Moms, let's support each other. Loads of health and joy for you and your sweetheart ❤️ ❤️ ❤️ #healthy #healthymom #baby #healthyplanbyann #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on Aug 1, 2017 at 12:15am PDT

Kto ochrania Lewandowskich? Dowiecie się TUTAJ

Robert Lewandowski zapracował na emeryturę w Niemczech. Przeczytajcie o szczegółach

Wybierz MISS reprezentacji Polski

Źródło: Kamil Kacperczyk
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: