SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Anna Lewandowska na plaży w BIKINI! Gwiazda promienieje w ciąży [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska na plaży w BIKINI! Gwiazda promienieje w ciąży [ZDJĘCIE]

10.01.2017, godz. 21:47
Anna Lewandowska
foto:

Anna Lewandowska wygląda na bardzo szczęśliwą w ciąży! Żona kapitana reprezentacji Polski po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem, na którym widać coraz większy brzuszek. Tym razem na Instagramie Lewandowska zamieściła fotografię zrobioną na gorącej plaży podczas sylwestrowego wyjazdu do Dubaju z mężem Robertem. Ania wygląda na nim kwitnąco ubrana w bikini. Zobaczcie!

Gdy okazało się, że Anna Lewandowska jest w ciąży piłkarski świat w Polsce opanowała wielka radość. W końcu dziecka spodziewa się kapitan reprezentacji. Gratulacje dla szczęśliwej pary popłynęły nawet od prezydenta Andrzeja Dudy. Nikt nie spodziewał się jednak, że ukochana Roberta będzie tak promieniowała na kilka miesięcy przed porodem! Na każdym zdjęciu jest szeroko uśmiechnięta i chętnie chwali się brzuszkiem.

Podczas romantycznego wyjazdu sylwestrowego do Dubaju państwo Lewandowscy dużo czasu spędzali na plaży. Właśnie z piaszczystego brzegu pochodzi najnowsze zdjęcie pani Anny, na którym dość skąpo ubrana prezentuje ciążowy brzuszek! Trzeba przyznać, że z pięknym uśmiechem na ustach komponuje się on doskonale!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: