SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Anna Lewandowska o... kupie: Stolec nabiera odpowiedniej konsystencji

Anna Lewandowska o... kupie: Stolec nabiera odpowiedniej konsystencji

31.01.2017, godz. 17:36
Anna Lewandowska
foto:

Anna Lewandowska wraz z mężem i kapitanem reprezentacji Polski Robertem z niecierpliwością oczekują na nadejście pierwszego dziecka. Żona najlepszego polskiego piłkarza stara się dzielić z innymi poradami, dotyczącymi zdrowego trybu życia w ciąży i nie tylko. Tym razem na swoim blogu zamieściła wpis o kupie.

Anna Lewandowska najnowszy wpis na swoim blogu, opisującym zdrowy tryb życia, poświęciła kupie. Według żony piłkarza Bayernu Monachium i reprezentacji Polski Roberta, opisała wszelkie tajemnice tego aspektu. "Podczas pełnego procesu trawienia masa kałowa pobiera wodę, a wypróżniając się tracimy jej około 100 mililitrów. Dzięki odpowiedniej jej ilości, stolec nabiera odpowiedniej konsystencji i dodatkowo organizm może wydalić to co powinien, czyli odpady przemiany materii" - czytamy w jej wpisie.

Według Lewandowskiej nasz przewód pokarmowy ciężko pracuje, gdy my czerpiemy przyjemność z jedzenia. "Wyobraź sobie teraz kawałek sernika z bitą śmietaną, wuzetkę lub tort o smaku Oreo. Chwilowa rozkosz, my czujemy się dobrze, ewentualnie poza małymi wyrzutami sumienia. Wszystko jest w porządku bo mózg i kubki smakowe są zaspokojone …a tymczasem nasz przewód pokarmowy „zakasa rękawy” i bierze się do bardzo ciężkiej pracy… Jej efektem końcowym KUPA i to ona prawdę nam powie" - napisała.

Trzeba przyznać, że pani Anna o zdrowym trybie życia wie wszystko. Kupa często jest przedmiotem rozmów młodych rodziców, którzy martwią się o swoje pociechy, gdy mają problemy z układem pokarmowym. Najnowszy wpis może im pomóc w zrozumieniu tych ważnych spraw.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: