SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna piłka nożna Anna Lewandowska pokazała PIĘKNE ZDJĘCIA z wakacji!

Anna Lewandowska pokazała PIĘKNE ZDJĘCIA z wakacji!

24.07.2016, godz. 15:47
Anna Lewandowska, zdjęcia z wakacji
Anna Lewandowska, zdjęcia z wakacji foto:

Anna Lewandowska jest już w Polsce i postanowiła podzielić się z fanami pięknymi zdjęciami z wakacji. Spędziła je oczywiśćie z ukochanym mężem Robertem na greckiej wyspie Mykonos. Para czuła się tam jak w raju, czego wyraz dała Ania w swoim wpisie na stronie internetowej hpba.pl. Autorem cudownych fotografii jest prawdopodobnie Robert! Zobaczcie!

Anna Lewandowska pisze, że Mykonos to taka grecka Ibiza. Właśnie na hiszpańską wyspę wybrali się w tym roku Artur i Sara Borucowie. To z nimi Lewandowscy bawili się rok temu właśnie na Ibizie. Teraz byli sami. Oczywiście Robert był powszechnie rozpoznawany, a para spotkała też zaprzyjaźnioną modelkę Adrianę Limę. Ale przede wszystkim mieli mnóstwo czasu dla siebie. Romantyczne spacery, kolacje, igraszki w wodzie - widać było jak kwitnie ich uczucie.

- Urlop był krótki, ale na pewno pozostanie niezapomniany. Wspaniałe i urokliwe miejsca, sympatyczni i uśmiechnięci miejscowi i turyści z całego świata. Wspomnienia i momenty, które kolekcjonuję w swojej głowie oraz obrazy, które dodatkowo zachowuje mój aparat - pisze Anna na swojej stronie internetowej. Zobaczcie niesamowite zdjęcia od Ani oraz te, które udało się zrobić fotoreporterom. Teraz Lewandowscy są już w Warszwie, przed nimi powrót do ciężkiej pracy, ale tych wakacji nigdy nie zapomną!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: