SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Anna Lewandowska została mamą chrzestną! Urocze ZDJĘCIE

Anna Lewandowska została mamą chrzestną! Urocze ZDJĘCIE

23.12.2016, godz. 12:22
Anna Lewandowska w ciąży!
foto: EAST NEWS

Anna Lewandowska nie może ostatnio przestać myśleć o dzieciach! Sama nosi w brzuchu małą córeczkę, ale zanim ona ujrzy świat, żona Roberta już może pozować na Instagramie z innym maluchem. Została właśnie matką chrzestną synka Tomasza Zawiślaka, wieloletniego przyjaciela napastnika Bayernu Monachium. Zobaczcie sympatyczne ZDJĘCIE.

"Dzisiaj ważny dzień. Przedstawiam Wam - Mojego chrześniaka Tadeusza" - napisała na Instagramie dumna Anna Lewandowska. Mały Tadeusz to synek Tomasza Zawiślaka, który od 21 lat przyjaźni się z Robertem Lewandowskim. W kwietniowej rozmowie z "Super Expressem" kolega kapitana reprezentacji Polski żartował, że mógł być nawet lepszym piłkarzem od "Lewego". Ostatecznie nie zrobił kariery jako piłkarz, ale nadal świetnie zna się z Robertem, a przede wszystkim z nim współpracuje.

Tomasz Zawiślak zajmuje się profilami Roberta Lewandowskiego w mediach społecznościowych. We wspominanej rozmowie z "SE" przyznawał, że w Internecie łatwo o prosty błąd, ale cieszy się, że może pracować ze swoim najlepszym przyjacielem. Skoro wciąż jest tak blisko z piłkarzem Bayernu to nie może dziwić wybór Anny Lewandowskiej na matkę chrzestną jego dziecka. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: