SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Arda Turan rzucił się na dziennikarza! Problemy piłkarza FC Barcelona

Arda Turan rzucił się na dziennikarza! Problemy piłkarza FC Barcelona

06.06.2017, godz. 19:48
Arda Turan i Leo Messi, FC Barcelona
foto: EAST NEWS

Arda Turan w poniedziałek był bohaterem bardzo przykrego incydentu. Po zremisowanym bezbramkowo spotkaniu Turcji z Macedonią wraz z kolegami z kadry wracał samolotem. Na pokładzie znajdował się także dziennikarz gazety "Milliyet". Właśnie między nim a piłkarzem FC Barcelona w pewnym momencie wywiązała się awantura. Turan miał nawet dusić przedstawiciela mediów. Sam zawodnik wyjaśnił już powody swojego zachowania.

Świadkowie zajścia opowiadali, że Arda Turan w pewnym momencie rzucił się na dziennikarza. Wcześniej obrażał go. To jednak nie wystarczyło piłkarzowi i postanowił przejść do czynów. Według relacji obecnych przy awanturze, zawodnik FC Barcelona i reprezentacji Turcji zaczął dusić mężczyznę. Turan przyznał się do winy, jednocześnie tłumacząc swoje zachowanie na Instagramie. "Krytyka, artykuły, oczernianie... Jak już powiedziałem wcześniej powinniśmy sobie pomagać! Są jednak pewne rzeczy, których nigdy nie wybaczę. Wczoraj wśród osób siedzących w samolocie zobaczyłem kogoś, obok kogo nie mogłem przejść obojętnie. Kim był ten człowiek? Kimś kto rozprzestrzeniał kłamstwa na mój temat i wielokrotnie mnie oczerniał. Kimś kto bez zastanowienia odzierał mnie z ludzkiej godności i wartości rodzinnych. I nazywają to dziennikarstwem..." - napisał pomocnik.

Wiadomo także, że koledzy z kadry próbowali uspokajać Ardę Turana. Ten jednak wciąż nie chciał wrócić na swoje miejsce w samolocie. Selekcjoner Fatih Terim od całej sytuacji znajdował się zbyt daleko i nie brał udziału w wydarzeniach. Na razie nie zapadły decyzje o ewentualnej karze dla piłkarza Barcy.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: