SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Artur i Sara Borucowie zamieszkają obok Lewandowskich w Warszawie? [ZDJĘCIA]

Artur i Sara Borucowie zamieszkają obok Lewandowskich w Warszawie? [ZDJĘCIA]

03.09.2016, godz. 09:55
Borucowie zamieszkają obok Lewandowskich?
foto:

Artur Boruc (36 l.) nie tracił wolnego czasu, jaki kadrowicze dostali tuż przed wylotem do Kazachstanu. Jak udało nam się dowiedzieć, bramkarz Bournemouth wybrał się do centrum Warszawy, aby obejrzeć luksusowy apartament w wieżowcu Złota 44. Kilka miesięcy temu mieszkanie zakupił tam Robert Lewandowski (28 l.).

Od pewnego czasu Borucowie i Lewandowscy stali się przyjaciółmi, zwłaszcza ich partnerki - Ania i Sara spędzają dużo czasu razem. Na Euro żony gwiazdorów niemal się nie rozstawały, Sara pojawiła się też na wyprawianych ostatnio w Warszawie urodzinach "Lewego". A od przyjaźni czasem niedaleko do... sąsiedztwa i tak może być w tym przypadku.

Z naszych informacji wynika, że w czwartek Boruc udał się na Złotą 44, aby obejrzeć apartament o wartości kilku milionów złotych. Jak reklamują właściciele budynku, Złota 44 to najwyższa tej klasy wieża mieszkalna w Unii Europejskiej. Ma 192 metry wysokości, 52 piętra i 287 apartamentów. Oferuje rzadko spotykany luksus. To najdroższy apartamentowiec w Polsce, cena za metr oscyluje w granicach 28 tysięcy złotych. Lewandowskiego przekonało między innymi to, że wieżowiec ma bogato wyposażoną część rekreacyjną z 25-metrowym basenem, częścią spa, salą kinową i symulatorem do gry w golfa.

"Lewy" po rekonesansie szybko się zdecydował, teraz być może kolej na Boruca. W trakcie pięciogodzinnego lotu do Kazachstanu nasz bramkarz miał o czym myśleć...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: