SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Awantura w Belgii! Bramkarz rzucił piłką w twarz młodego chłopaka [WIDEO]

Awantura w Belgii! Bramkarz rzucił piłką w twarz młodego chłopaka [WIDEO]

01.11.2016, godz. 10:02
Quentin Beunardeu, AFC Tubize
foto: Facebook

Czegoś takiego jeszcze chyba nigdy nie widzieliśmy! W Belgii doszło do wielkiego skandalu podczas meczu piłkarskiego, w którym AFC Tubize mierzyło się z Royal Antwerp. Bramkarz tego pierwszego zespołu nie mógł pogodzić się z porażką i postanowił dać upust swoim emocjom. Jego ofiarą został chłopiec od podawania piłek. Co działo się dalej? Zobaczcie sami!

Quentin Beunardeu przeszedł już do historii belgijskiej piłki jako niechlubna postać. Zachowanie bramkarza AFC Tubize zostało bowiem napiętnowane przez każde możliwe media w Kraju Czekolady. Co takiego zrobił golkiper? Gdy jego zespół przegrywał 0:2 w wyjazdowym spotkaniu z Royal Antwerp postanowił odreagować nieco i wdał się w kłótnię z... chłopcem od podawania piłek! Na paru mocniejszych słowach się jednak nie skończyło.

Beunardeu zrobił coś, czego nikt na stadionie się chyba nie spodziewał. Chwycił piłkę i rzucił nią młodego chłopaka prosto w twarz. Gdyby nie refleks nastolatka, mogłoby się skończyć nawet złamanym nosem! Sędzia postanowił, że ukarze bramkarza jedynie żółtą kartką, co wydaje się nie być adekwatne do czynu, który popełnił. Bliżsi wymierzenia sprawiedliwości byli piłkarze Royal Antwerp, którzy rzucili się na rywala w obronie chłopca.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: