SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna piłka nożna Brazylia - Argentyna w TV. Transmisja NA ŻYWO i STREAM w INTERNECIE

Brazylia - Argentyna w TV. Transmisja NA ŻYWO i STREAM w INTERNECIE

09.06.2017, godz. 11:56
Brazylia - Argentyna
Brazylia - Argentyna foto: EAST NEWS

Brazylia - Argentyna w telewizji. Oglądaj NA ŻYWO i STREAM ONLINE. O której godzinie transmisja? To będzie hitowe spotkanie towarzyskie! Dwie najlepsze ekipy Ameryki Południowej sprawdzą formę w Melbourne. Lionela Messiego i spółkę po raz pierwszy poprowadzi nowy selekcjoner. Jak się spisze w debiucie? Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz Brazylia - Argentyna? Czy będzie STREAM w INTERNECIE?

RELACJA NA ŻYWO

W meczu Brazylia - Argentyna najważniejszy będzie debiut nowego trenera. Kadrę Albicelestes objął Jorge Sampaoli, który zrezygnował z posady trenera Sevilli. Co ciekawe, jest już trzecim trenerem Argentyny w eliminacjach do mistrzostw świata 2018, po Gerardo Martinie oraz Edgardo Bauzie. Czy zostanie na dłużej? Wydaje się, że z tej grupy szkoleniowców jest najbardziej kompetentny. Swoje duże umiejętności udowadniał chociażby, gdy był selekcjonerem Chile. Był wtedy katem Argentyńczyków, którzy nie mogli wygrać Copa America. Teraz to on ma się zaopiekować Lionelem Messim, Paulo Dybalą, i resztą gwiazd. Zadebiutuje przy blisko 100. tysięcznej publiczności z groźnym rywalem - Brazylią, osłabioną brakiem Neymara czy też Daniego Alvesa.

Gdzie i o której NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz towarzyski Brazylia - Argentyna? Transmisja o godz. 12:05 na TVP Sport. STREAM ONLINE będzie dostępny na sport.tvp.pl. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: