SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Brazylijscy mistrzowie marketingu. Zagrali na plecach z ofertą supermarketu [ZDJECIA]

Brazylijscy mistrzowie marketingu. Zagrali na plecach z ofertą supermarketu [ZDJECIA]

08.04.2017, godz. 13:58
Fluminense de Feira, reklama supermarketu
foto: Twitter

Na wyjątkowo osobliwy pomysł uhonorowania sponsora wpadli działacze brazylijskiego Fluminense de Feira. W ostatnim meczu sezonu piłkarze tego klubu wystąpili w wyjątkowych koszulkach. Na ich plecach zamiast nazwisk znalazły się nazwy produktów z lokalnego supermarketu, a w miejsce numerów nadrukowano ceny towarów.

Nietypowe koszulki piłkarze Fluminense de Feira założyli na rywalizację z Vitorią de Bahia. Choć piłkarze tego pierwszego zespołu przegrali 0:6, to o porażce wszyscy zapomnieli bardzo szybko. Tematem numer jeden stały się właśnie osobliwe stroje. Na plecach zawodników zamiast nazwisk widniały nazwy produktów z supermarketu, wspierającego finansowo klub. I tak jeden z zawodników został "Szamponem", inny "Pizzą", a jeszcze kolejny "Sardynkami". Mało absurdu jak na jedno spotkanie?

Wyobraźcie sobie więc, że zamiast normalnych numerów każdy z piłkarzy miał nadrukowaną cenę reklamowanego towaru. Odpowiednio pan "Szampon" warty był 5,98 reali brazylijskich, "człowiek-Pizza" kosztował 10,98, a piłkarz "Sardynki" - 7,98.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: