SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Brzydkie zachowanie piłkarzy PSG. Wykorzystali kontuzję do zdobycia gola [WIDEO]

Brzydkie zachowanie piłkarzy PSG. Wykorzystali kontuzję do zdobycia gola [WIDEO]

07.05.2017, godz. 07:32
Marco Verratti trafi do Interu Mediolan?
foto: Eastnews

Paris Saint Germain pewnie pokonał Bastię, strzelając jej aż pięć goli, a nie tracąc żadnego. Drużyna Unaia Emery’ego zrobiła jednak coś, co wzbudziło negatywne emocje  we Francji i w Europie. W 35. minucie na boisku leżał Blaise Matuidi, a bramkarz rywali próbował pomóc kontuzjowanemu zawodnikowi. Wtedy na strzał zdecydował się Marco Verratti. Bramkarz Bastii nie był przygotowany do interwencji i dzięki temu paryżanie zdobyli drugiego gola.

To nie miało nic wspólnego z zachowaniem fair-play. Kiedy Blaise Matuidi ucierpiał w starciu przy linii końcowej, nie był w stanie kontynuować gry. Leżał kilka metrów od bramki Bastii i Jean-Louis Leca zainteresował się stanem zdrowia Francuza. Bramkarz gości próbował mu pomóc i zamiast skupić się na tym, gdzie jest piłka, zajmował się poszkodowanym rywalem.

Bezlitośnie wykorzystał to Marco Verratti. Włoski pomocnik PSG zdecydował się na silne uderzenie z dystansu i dzięki temu, że Leca nie był przygotowany do interwencji, Verratti zdobył gola. Nagranie znakomicie pokazuje nieładne zachowanie Włocha, który wykorzystał dobre serce swojego rywala. Głupi było samemu Mtuidiemu, który po golu natychmiast zaczął przepraszać swojego przeciwnika, a do kolegów z drużyny miał wyraźne pretensje za to, co zrobili.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: