SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Chcieli być jak Cristiano Ronaldo. Żaden nawet się nie zbliżył [WIDEO]

Chcieli być jak Cristiano Ronaldo. Żaden nawet się nie zbliżył [WIDEO]

01.07.2017, godz. 15:41
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Wielu marzy, by być takim jak Portugalczyk. Na jednym z wydarzeń organizatorzy umożliwili zgromadzonym sprawdzenie się na tle zawodnika Realu Madryt. Okazało się, że przed amatorami mnóstwo treningów, jeśli chcą choć zbliżyć się do możliwości Portugalczyka. Wyszło komicznie!

Cristiano Ronaldo ma za sobą naprawdę świetny sezon. Jeszcze latem zeszłego roku wygrał z reprezentacją Portugalii mistrzostwo Europy. W barwach Realu Madryt było jeszcze lepiej. "Królewskich" CR7 poprowadził do zwycięstwa w Primera Division i Lidze Mistrzów. Oprócz tego zdobył swoją kolejną Złotą Piłkę. Dla wybitnego piłkarza dopiero niedawno sezon dobiegł końca, po porażce jego kadry w półfinale Pucharu Konfederacji 2017. Cristiano Ronaldo nie wystąpi w spotkaniu o trzecie miejsce, ponieważ wrócił do domu, by opiekować się swoimi bliźniakami, które niedawno przyszły na świat.

Robert Lewandowski zdystansował Grzegorza Latę i dogonił Cristiano Ronaldo

Takie sukcesy sprawiają, że wielu młodych piłkarzy pragnie wzorować się na 32-latku. Ćwiczą oni zwody, ciężko trenują, a nawet podobnie układają włosy. Na jednym z wydarzeń organizatorzy postanowili dać zgromadzonym możliwość sprawdzenia się na tle Portugalczyka. CR7 słynie z bardzo dużego zasięgu w powietrzu, więc piłkę zawieszono na wysokości, na której potrafi dosięgnąć ją zawodnik Realu. Nikomu nie udało się nawet do niej zbliżyć, a obserwujący z boku ludzie pokładali się ze śmiechu.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: