SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM?

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM?

03.06.2017, godz. 17:22
Chojniczanka Chojnice
foto: CYFRA SPORT

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? O której godzinie ostatnia kolejka Nice I ligi? Trzecia w tabeli Chojniczanka podejmuje Chrobrego Głogów. Gospodarze wciąż mają szanse na awans, ale nie wszystko jest w ich rękach. Muszą zdobyć więcej punktów niż Górnik Zabrze. Czy któraś telewizja pokazuje mecz Choniczanka - Chrobry? Gdzie obejrzeć?

Piłkarze Chojniczanki zajmują trzecie miejsce w tabeli Nice I ligi. Mają tyle samo punktów co wicelider czyli Górnik Zabrze, ale gorszy bilans bezpośrednich spotkań. Muszą więc liczyć na potknięcie tej drużyny. Górnik gra na wyjeździe z Wisłą Puławy, a Chojniczanka podejmują Chrobrego Głogów. Jeżeli wygrają, a zespół z Zabrza straci punkty, to awans wywalczy Chojniczanka. Przy porażce Górnika teoretycznie wystarczyć może remis, ale wtedy punkty musiałby również pogubić Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica i GKS Katowice.
Mecz Chojniczanka - Chrobry zostanie rozegrany w niedzielę 4 czerwca o godzinie 12.30. Niestety żadna polska telewizja nie będzie go pokazywać. Prawa do I ligi ma Polsat, który pokaże spotkania Wisła Puławy - Górnik Zabrze (Polsat Sport) i Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy (Polsat Sport Extra).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: