SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Co zrobisz, żeby obejrzeć mecz? Ten kibic wszedł na dach [WIDEO]

Co zrobisz, żeby obejrzeć mecz? Ten kibic wszedł na dach [WIDEO]

26.10.2016, godz. 18:12
Kibic na dachu, Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
foto: Twitter

Podczas meczu Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin w ćwierćfinale Pucharu Polski byliśmy świadkami bardzo nietypowego wydarzenia. Jeden z kibiców postanowił stworzyć swoją własną lożę VIP i w tym celu wszedł na jeden z okolicznych dachów. Oczywiście wywołał tym niemałe poruszenie, a wideo z jego popisem jest już hitem Internetu.

Po meczu Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin kibice gospodarzy nie mieli raczej wesołych min. Ich pupile przegrali z ekipą z Ekstraklasy 1:2 i przed rewanżowym spotkaniem ćwierćfinałowym są w bardzo trudnym położeniu. Tym bardziej, że "Portowcy" pod wodzą Kazimierza Moskala grają coraz lepiej, a wygrana w Małopolsce była ich trzecim kolejnym triumfem. Ekipa z Pomorza Zachodniego ma chrapkę na trofeum, które jest najkrótszą drogą do europejskich pucharów.

Oprócz boiskowych wydarzeń w środę uwagę widzów przykuł także starszy pan, który był bardzo zdeterminowany, by obejrzeć rywalizację drugoligowca z Pogonią. Wieloletni fan Puszczy wszedł na okoliczny dach, gdzie rozłożył leżak i z pomocą lornetki obserwował wydarzenia. Ta sztuka wymagała od niego wiele wysiłku, ponieważ droga na górę prowadziła przez malutkie okienko. Po jakimś czasie widz najwyraźniej się znudził i opuścił swoje ekskluzywne miejsce.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: