SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Cristiano Ronaldo twarzą gry FIFA 18! Znamy też polskich komentatorów

Cristiano Ronaldo twarzą gry FIFA 18! Znamy też polskich komentatorów

06.06.2017, godz. 11:04
FIFA 18
FIFA 18 foto: internet

Wszyscy fani piłki nożnej z niecierpliwością czekają na grę FIFA 18. Jej oficjalna premiera odbędzie się 29 września. EA Sports na razie nie zdradza szczegółów swojej produkcji, ale w sieci pojawił się już pierwszy trailer. Wiadomo, że gwiazdą na okładce będzie Cristiano Ronaldo! - Teraz moja kolej - napisał na Facebooku Portugalczyk.

Cristiano Ronaldo został nową twarzą gry FIFA 18. Na okładce zmienił piłkarza Borussii Dortmund - Marco Reusa. Jeszcze wcześniej grę reklamował Lionel Messi. Tym razem wybór musiał paść na Portugalczyka. W tej chwili jest najlepszym piłkarzem na świecie, co potwierdził znakomitą grą i licznymi trofeami. Z reprezentacją zdołał wywalczyć mistrzostwo Europy, a z Realem wygrał ligę hiszpańską. Na dodatek, z "Królewskimi" obronił puchar Ligi Mistrzów. Wcześniej nikt nie potrafił tego dokonać. Ronaldo strzelił dwa gole w finale Champions League 2017 z Juventusem (4:1).

FIFA 18 zadebiutuje we wrześniu. EA Sports, jak to ma w zwyczaju, będzie budowało napięcie i stopniowo udostępniało nowe informacje o grze. Zapewne fanów czekają zmiany w grafice i rozgrywce. Nie zmieni się natomiast para polskich komentatorów. Za mikrofonami znów zasiedli Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: