SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna David Beckham pogratulował Zlatanowi Ibrahimoviciowi. "Jesteś niezwykłą osobą" [WIDEO]

David Beckham pogratulował Zlatanowi Ibrahimoviciowi. "Jesteś niezwykłą osobą" [WIDEO]

22.11.2016, godz. 07:46
David Beckham i Zlatan Ibrahimović
foto: Instagram

W poniedziałek Zlatan Ibrahimović odebrał kolejną nagrodę. Po raz dziesiąty z rzędu zawodnik Manchesteru United został wybrany najlepszym piłkarzem mijającego roku w Szwecji. Na gali specjalne słowa do "Ibry" skierował jego przyjaciel - legenda "Czerwonych Diabłów" David Beckham. Można z nich wnioskować, że relacje obu mają się coraz lepiej i panowie szczerze się lubią.

W poniedziałek Zlatan Ibrahimović chodził uśmiechnięty od ucha do ucha. Nie jest to dziwne, ponieważ Szwed uwielbia być nagradzany i sam o sobie mówi często, że jest najlepszy. Mimo czasami przesadnej wiary w siebie "Ibrę" otacza grono bliskich przyjaciół. Należy do nich między innymi David Beckham. Były kapitan Manchesteru United i reprezentacji Anglii przygotował specjalne przemówienie z okazji kolejnego wyróżnienia Ibrahimovicia. - Cześć Zlatan, przede wszystkim chciałbym ci pogratulować. Jesteś niezwykłą osobą, niezwykłym piłkarzem i dla mnie to był prawdziwy zaszczyt, że mogliśmy razem grać w Paris Saint-Germain - zaczął "Becks".

- Dla mnie "Ibra" to piłkarz z klasą, który zawsze chce się rozwijać i wygrać. Pamiętam jego podejście w PSG. Nie robiło mu różnicy czy graliśmy w Ligue 1, czy na boisku treningowym. On zawsze chciał wygrać. Gdy przegrywał zachowywał się jak moje dzieci. Był wściekły i nie dało się z nim porozmawiać. Zapamiętam go jako zwycięzcę. Dziękuję ci Zlatan za to, że stałeś się jednym z moich najbliższych przyjaciół i za to, że dołączyłeś do mojego Manchesteru United - stwierdził z uśmiechem na ustach Beckham.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: