SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Dramatyczne chwile na boisku. Piłkarka zasłabła z wyczerpania [WIDEO]

Dramatyczne chwile na boisku. Piłkarka zasłabła z wyczerpania [WIDEO]

30.05.2017, godz. 17:35
Rachel Daly, amerykańska piłkarka
foto: Twitter

Piłkarscy kibice amerykańskiej ligi kobiet przeżyli prawdziwy thriller. Podczas meczu Houston Dash - Seattle Reign piłkarka gospodarzy, Rachel Daly upadła na murawę z wycieńczenia. 30-stopniowy upał wykończył zawodniczkę , która nie była w stanie kontynuować gry. Na szczęście wszystko skonczyło się dobrze i Daly już we wtorek pojawiła się na treningu.

W doliczonym czasie gry Rachel Daly dwukrotnie uderzyła na bramkę rywalek. Jej ostatnie uderzenie wyłapała bramkarka ze Seattle, ale chwilę później wydarzyło się coś przerażającego. 25-letnia Angielka upadła na ziemię i zaczęła bardzo ciężko oddychać. Położyła się z wyczerpania, bo nie była już w stanie dalej biegać po boisku. Okazało się, że wysoka temperatura sobotniego popołudnia znacznie ograniczyła jej możliwości wydolnościowe.

Piłkarką szybko zajął się sztab medyczny i ustabilizował jej stan zdrowia. Skończyło się tylko na strachu samej zawodniczki i kibiców. Już we wtorek Daly zamedlowała się na trenigu swojej drużyn. Nie brała jednak udziału w zajęciach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: