SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Dziewczyna Pato rozbierze się przed kamerami, a piłkarz... chętnie obejrzy produkcję

Dziewczyna Pato rozbierze się przed kamerami, a piłkarz... chętnie obejrzy produkcję

13.06.2017, godz. 16:37
Alexandre Pato
Alexandre Pato foto: EAST NEWS

Niełatwo ma w życiu Alexandre Pato. Jego zjawiskowa dziewczyna, Fiorella Mattheis, wystąpi w produkcji, która zawierać będzie sceny seksu. Brazylijka poradziła piłkarzowi, by ten nie oglądał serialu ze względu na treści, które mogą w nim wywołać zazdrość lub wzburzenie. Pato jednak nic nie robi sobie z ostrzeżeń i zapowiada, że chętnie obejrzy produkcję.

Występujący w chińskiej lidze Pato musi mieć duży dystans do rzeczywistości. Jego wybranka, Fiorella Mattheis, zagra w jednym z seriali prostytutkę. To oznacza, że będzie musiała zagrać w kilku scenach erotycznych, zawierających nawet elementy seksu. Ponoć produkcja ma być tak odważna, że sama aktorka poleciła swojemu chłopakowi, by dla własnego dobra jej nie oglądał. Pato jednak zapowiedział, że ostrzeżenie zignoruje i serial chętnie obejrzy. Oby tylko potem tego nie żałował.

Alexandre Pato od niedawna jest piłkarzem Tianjin Quanjian. Dołączył on do plejady gwiazd, która zasiliła Chinese Super League. Z brazylijską aktorką i modelką związany jest od 2014 roku.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: