SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna piłka nożna Euro U-21: Anglia - Niemcy NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

Euro U-21: Anglia - Niemcy NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

27.06.2017, godz. 17:26
Euro U-21, Niemcy, reprezentacja Niemiec
Yannick Gerhardt, piłkarz reprezentacji Niemiec podczas meczu Euro U-21. foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE mecz Anglia - Niemcy na Euro U-21. STREAM ONLINE LIVE z półfinału młodzieżowych ME. We wtorek czekają nas półfinałowe starcia na Euro U-21, które odbywa się w Polsce. W pierwszym spotkaniu o finał zmierzą się ze sobą "Synowie Albionu" i nasi zachodni sąsiedzi. W Tychach zapowiadają się wielkie piłkarskie emocje! Gdzie i o której oglądać mecz Anglia - Niemcy na MME?

Mecz Anglia - Niemcy na Euro U-21 zapowiada się na piłkarskie delicje! Wyspiarze wygrali grupę A, zdobywając siedem punktów. "Synowie Albionu" zostawili w pokonanym polu reprezentacje Polski i Słowacji, a na start turnieju zremisowali z obrońcami tytułu Szwedami. Brak porażki wystarczył, by wygrać swoje zmagania grupowe i awansować do dalszych gier. Swoją postawą młodzi Anglicy udowodnili, że nie bez przyczyny postrzegani są jako jedni z głównych faworytów do wzniesienia trofeum po finałowym spotkaniu młodzieżowych ME.

Euro U-21: Polscy kibice stanęli na wysokości zadania. Świetna frekwencja

Niemcy fazę grupową zakończyli rozczarowaniem. Nasi zachodni sąsiedzi po dwóch kolejkach mieli w zasadzie pewny awans do dalszych gier po pokonaniu Czechów 2:0 i Duńczyków 3:0. W ostatnim spotkaniu przegrali z Włochami 0:1, a kibice odnosili wrażenie jakby nie do końca chcieli przeciwnikom przeszkadzać, mają w zasadzie pewny awans z drugiego miejsca. Ostatecznie właśnie z niego uzyskali promocję, eliminując przy tym Słowację, mającą gorszy bilans bramek.

Mecz Anglia - Niemcy w półfinale Euro U-21 odbędzie się we wtorek 27 czerwca. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z tego wydarzenia. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Anglia - Niemcy w ramach młodzieżowych mistrzostw Europy na sport.se.pl. Zapraszamy!

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: