SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Euro U-21. Bednarek przed meczem z Anglią: Będziemy się czołgać, damy z siebie wszystko!

Euro U-21. Bednarek przed meczem z Anglią: Będziemy się czołgać, damy z siebie wszystko!

20.06.2017, godz. 08:59
Jan Bednarek ściga Pawła Cibickiego podczas meczu Euro U-21 Polska - Szwecja
Jan Bednarek ściga Pawła Cibickiego podczas meczu Euro U-21 Polska - Szwecja foto: CYFRA SPORT

Reprezentacja Polski rozpoczęła Euro U-21 od porażki i remisu. Gra biało-czerwonych nie porywa, ale najbardziej może martwić postawa obrony, w której występuje Jan Bednarek. Nasza ekipa straciła już cztery gole, a czeka ją jeszcze mecz z Anglikami. Polacy wciąż mają szanse na awans z pierwszego miejsca w grupie A, dlatego obrońca Lecha Poznań zapewnił, że cała kadra będzie walczyć w czwartek na całego!

- Piłka bywa przewrotna. Nie zawsze wygrywa lepsza drużyna. Czasem wystarczy dać z siebie wszystko, a gwarantuję, że my z Anglią będziemy się czołgać schodząc z boiska, ale damy z siebie wszystko. Wyniku zagwarantować nie możemy, ale walkę tak – mówił Jan Bednarek po zremisowanym meczu ze Szwecją 2:2. Obrońca reprezentacji Polski wie, że mimo kiepskiej sytuacji biało-czerwoni wciąż mają szanse na wyjście z grupy.

Euro U-21: Co musi się stać, aby Polska awansowała do fazy pucharowej?

Bednarek skomentował także postawę obrony naszej kadry, która delikatnie mówiąc nie powala. Popełnia mnóstwo błędów, a przede wszystkim traci sporo goli - już cztery w dwóch spotkaniach. - Atmosfera na trybunach sprawia, że nie zawsze wszystko słychać. Czasem, gdy ktoś krzyknie moja, ja tego nie słyszę. Musimy to przeanalizować, ale na gorąco uważam, że moja współpraca z Jarosławem Jachem nie była zła. Jesteśmy dobrej pomyśli, czekamy na ważny mecz z Anglią - zakończył stoper.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: