SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Euro U-21: Macedonia - Portugalia w telewizji. Transmisja NA ŻYWO i STREAM

Euro U-21: Macedonia - Portugalia w telewizji. Transmisja NA ŻYWO i STREAM

23.06.2017, godz. 14:28
Reprezentacja Portugalii na Euro U-21
Reprezentacja Portugalii na Euro U-21 foto: CYFRA SPORT

Macedonia - Portugalia NA ŻYWO w telewizji. Transmisja TV, STREAM ONLINE w INTERNECIE z Euro U-21. Gdzie obejrzeć mecz? To będzie niezwykle ważne spotkanie dla Portugalczyków, którzy mogą jeszcze awansować do półfinału z drugiego miejsca. Aby myśleć o fazie pucharowej, muszą rozgromić Macedonię. Sprawdź, gdzie i o której godzinie obejrzeć spotkanie Macedonii z Portugalią.

Portugalia po dwóch meczach Euro U-21 ma trzy punkty. Pierwsze spotkanie wygrała z Serbią 2:0, a drugie przegrała z najlepszą ekipą grupy B - Hiszpanią (1:3). To oznacza, że Renato Sanches i spółka nie mają już szans na pewny awans z pierwszego miejsca. Aby znaleźć się w półfinale, muszą być najlepszą drużyną spośród wszystkich, które zajęły drugie lokaty w swoich grupach. Na razie najlepsza jest Słowacja, która uplasowała się za Anglią z sześcioma punktami i bilansem bramek +3. Portugalia ma po dwóch meczach bilans na zero, dlatego z Macedonią musi wygrać wysoko, przy okazji nie tracąc bramek. Macedonia nie ma już o co grać, co może być szansą na pogrom Portugalczyków.

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecze Euro U-21 Macedonia - Portugalia? Transmisja w piątek o godz. 20:45 będzie dostępna tylko na kodowanym kanale Polsat Sport Extra. STREAM ONLINE, płatny, będzie można obejrzeć na platformie Ipla.tv.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: