SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Euro U-21: Niemcy - Hiszpania w TV i INTERNECIE. Transmisja LIVE i STREAM ONLINE

Euro U-21: Niemcy - Hiszpania w TV i INTERNECIE. Transmisja LIVE i STREAM ONLINE

30.06.2017, godz. 20:27
Saul Niguez strzelił hat-tricka w półfinale Euro U-21
Saul Niguez strzelił hat-tricka w półfinale Euro U-21 foto: CYFRA SPORT

Mecz Niemcy - Hiszpania na Euro U-21 NA ŻYWO w INTERNECIE. Gdzie oglądać transmisję TV i czy będzie STREAM ONLINE z finału młodzieżowych ME? Faworytem decydującego o trofeum starcia są młodzi piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego. To oni wygrali wszystkie dotychczasowe mecze, a naszym zachodnim sąsiadom raz podwinęła się noga. Gdzie i kiedy odbędzie się finałowy mecz Euro U-21 Niemcy - Hiszpania?

Mecz Niemcy - Hiszpania zapowiada się na wielkie piłkarskie widowisko. W Krakowie kibice zobaczą największe talenty europejskiej piłki, które już w seniorskich drużynach mocno zaznaczyły swoją obecność. Faworytem wydają się zawodnicy "La Furia Roja". Saul Niguez, Marco Asensio i spółka idą przez turniej Euro U-21 w Polsce jak burza. Do tej pory nie przegrali spotkania, a w półfinale bardzo pewnie i w świetnym stylu wyeliminowali Włochów po zwycięstwie 3:1.

Niemcy mają więcej problemów. Na zakończenie fazy grupowej nasi zachodni sąsiedzi przegrali z reprezentacją Włoch 0:1, co dało im drugie miejsce w grupie C. W półfinale starli się z Anglikami. "Wyspiarze" nawet nie myśleli, żeby odpuścić i zażarta walka trwała przez sto dwadzieścia minut spotkania, a finalistę wyłonił dopiero konkurs rzutów karnych. "Jedenastki" lepiej egzekwowali Niemcy i to oni dostąpią zaszczytu gry o trofeum.

Mecz Niemcy - Hiszpania odbędzie się w piątek 30 czerwca. Początek finałowego spotkania Euro U-21 zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Polsat i Polsat Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z decydującego starcia młodzieżowych ME. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Niemcy - Hiszpania na sport.se.pl. Zapraszamy!

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: