SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Euro U-21: Słowacja - Anglia NA ŻYWO. Gdzie oglądać w TV i INTERNECIE?

Euro U-21: Słowacja - Anglia NA ŻYWO. Gdzie oglądać w TV i INTERNECIE?

19.06.2017, godz. 17:53
Tammy Abraham, reprezentacja Anglii, Euro U-21
Tammy Abraham to jedna z gwiazd reprezentacji Anglii na Euro U-21 foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE mecz Słowacja - Anglia na Euro U-21. Młodzieżowe ME STREAM ONLINE LIVE. W drugiej serii gier nasi południowi sąsiedzi zmierzą się z Wyspiarzami. Faworytami tego starcia są "Synowie Albionu", ale jeśli piłkarze ze Słowacji pokuszą się o niespodziankę, to będą krok od awansu do półfinału. Sprawdź, gdzie NA ŻYWO w TV i INTERNECIE oglądać mecz Słowacja - Anglia w MME.

Mecz Słowacja - Anglia będzie miał ogromny ciężar gatunkowy dla obu zespołów. Nasi południowi sąsiedzi w pierwszym spotkaniu Euro U-21 dość niespodziewanie pokonali Polaków 2:1 i zdobyli ważne trzy punkty. Jeśli w poniedziałek dopiszą do swojego konta kolejny komplet "oczek", to będą bardzo bliscy awansu do półfinału MME. To byłby ogromny sukces dla zespołu, który przed startem imprezy skazywany był przez wielu na trzy porażki.

Anglicy w swoim pierwszym meczu na młodzieżowych mistrzostwach Europy zmierzyli się z obrońcami tytułu. Rywalizacja ze Szwedami była bardzo twarda, choć wydawało się, że na papierze to Wyspiarze dysponują mocniejszą kadrą. Na boisku nie potwierdzili tego jednak i padł bezbramkowy remis. Co więcej, piłkarze "Trzech Koron" nie wykorzystali rzutu karnego. Po stracie punktów Anglicy muszą zrobić wszystko, by w poniedziałek triumfować.

Mecz Słowacja - Anglia w ramach Euro U-21 odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu w Kielcach zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Słowacja - Anglia w ramach młodzieżowych ME.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: