SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Euro U-21: Słowacja - Szwecja w TV. STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE

Euro U-21: Słowacja - Szwecja w TV. STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE

22.06.2017, godz. 11:05
Paweł Cibicki w reprezentacji Szwecji na Euro U-21
Paweł Cibicki jest młodzieżowym reprezentantem Szwecji. Kiedyś mógł grać dla Polski foto: CYFRA SPORT

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Słowacja - Szwecja na Euro U-21. STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE i transmisja TV ze spotkania Słowacja - Szwecja na MME. Po dwóch kolejkach fazy grupowej wszystkie cztery ekipy grupy A mają szanse na awans do półfinału. Przed ostatnią serią gier w lepszej sytuacji niż obrońcy tytułu ze Skandynawii są Anglicy i Słowacy. Gdzie i o której oglądać na żywo mecz Słowacja - Szwecja?

Mecz Słowacja - Szwecja ma ogromne znaczenie w zasadzie dla wszystkich drużyn grupy A. Oczywiście, obie zespoły zagrają o pełną pulę, ponieważ tylko to utrzyma ich nadzieje na awans do kolejnej fazy turnieju. W lepszej sytuacji na ten moment są nasi południowi sąsiedzi. Dzięki zwycięstwu nad Polakami mają oni trzy punkty na koncie i tracą tylko jeden do prowadzących Anglików. "Trzy Korony" mają dwa "oczka" po remisach z Wyspiarzami i biało-czerwonymi.

Euro U-21: Polska - Anglia NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

Na Lublin patrzeć będą nie tylko kibice ze Skandynawii i Słowacji, lecz także z... Polski i Anglii! O ile "Synowie Albionu" przy swoim zwycięstwie awans do półfinału mają pewny, o tyle nasi reprezentanci muszą nie tylko liczyć na swój triumf, lecz także remis w spotkaniu rozgrywanym w Lublinie. Tylko podział punktów Szwedów i Słowaków z niskim wynikiem utrzyma biało-czerwone nadzieje na promocje.

Euro U-21: Słowacja - Szwecja w TV i INTERNECIE

Mecz Słowacja - Szwecja w ramach Euro U-21 zostanie rozegrany w czwartek 22 czerwca. Początek spotkania o godzinie 20:45. Transmisja TV NA ŻYWO zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport Extra. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Słowacja - Szwecja na młodzieżowych ME.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: