SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna piłka nożna Euro U-21: Szwedzi opanowali Kielce. Tak się bawią kibice ze Skandynawii [WIDEO]

Euro U-21: Szwedzi opanowali Kielce. Tak się bawią kibice ze Skandynawii [WIDEO]

16.06.2017, godz. 18:10
Szwecja, kibice, flaga
Szwecja, kibice, flaga foto: EAST NEWS

Kilku tysięcy Szwedów przybyło do Polski, by kibicować swojej młodzieżowej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy do lat 21. Pierwszy mecz szweccy piłkarze rozgrywają ze swoimi rówieśnikami z Anglii. Początek tego spotkania o godzinie 18, ale już znacznie wcześniej o swojej obecności dali znać fani, którzy opanowali ulice Kielc. Zobaczcie jak bawili się Skandynawowie.

Szwecja to jeden z faworytów polskiego turnieju. Reprezentacja tego skandynawskiego kraju w 2017 roku broni tytułu Mistrzów Europy w tej kategorii wiekowej. Za piłkarzami do naszego państwa przyjechała rzesza kibiców, którzy nie zamierzają w spokoju obserwować poczynań swoich ulubieńców. Już od pierwszego dnia mistrzostw pokazują, że chcą się w Polsce świetnie bawić.

Na kilka godzin przed pierwszym meczem Szwecji, kibice przeszli ulicami Kielc, zaznaczając swoją obecność w województwie świętokrzyskim. Atmosfera była wspaniała, a pewnie na stadionie Szwedzi postarają się jeszcze bardziej. Ciekawe, czy poziom ich kibicowania będzie równy poziomowi sportowemu szweckich piłkarzy?

 

 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: