SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Franciszek Smuda trenerem Widzewa już po weekendzie!

Franciszek Smuda trenerem Widzewa już po weekendzie!

05.08.2017, godz. 14:24
Franciszek Smuda
Franciszek Smuda foto: CYFRASPORT

Franciszek Smuda jest już bardzo blisko powrotu do Widzewa Łódź. Były selekcjoner reprezentacji dogaduje szczegóły kontraktu z klubem, z którym zdobywał tytuły mistrza Polski. "Franz" ma objąć Widzew zaraz po weekendzie.

Widzew Łódź zainaguruje nowy sezon III ligi w sobotę o god. 19 wyjazdowym meczem z Victorią Sulejówek. To ma być pożegnalne spotkanie trenera Przemysława Cecherza. Po nieudanej walce o awans władze łódzkiego klubu postanowiły zmienić szkoleniowca. Wybór padł na Franciszka Smudę, który rozstał się po minionym sezonie z Górnikiem Łęczna. Spadł z nim z Ekstraklasy, a potem nie doszedł do porozumienia w sprawie nowej umowy. O tym, że Smuda zostanie nowym trenerem Widzewa, mówiło się od kilku dni. Po weekendzie "Franz" ma zostać zaprezentowany jako opiekun łódzkiego zespołu.

Były selekcjoner reprezentacji Polski wróci do klubu, który w sezonie 1996/97 wprowadził do fazy grupowej Ligi Mistrzów, a wcześniej zdobył z nim dwa mistrzostwa Polski. Teraz władze Widzewa oczekują od niego odbudowy potęgi klubu i oczywiście kolejnych awansów - aż do powrotu do Ekstraklasy.

Były gwiazdor Legii został zakonikiem. Teraz zapowiada APOKALIPSĘ! "Trzy dni ciemności [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo w sądzie: Chcę wrócić do Anglii! Tam nie miałem problemów!

Tomasz Gollob na spacerze! Zobacz ZDJĘCIA

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: