SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Grał z Krychowiakiem, teraz spotyka się ze starszą o 20 lat Pamelą Anderson!

Grał z Krychowiakiem, teraz spotyka się ze starszą o 20 lat Pamelą Anderson!

23.06.2017, godz. 12:30
Adil Rami spotyka się z Pamelą Anderson!
Adil Rami spotyka się z Pamelą Anderson! foto: EAST NEWS

To może być hit lata w świecie piłki i wcale nie chodzi o transfery. We Francji aż huczy od plotek na temat Adila Ramiego - reprezentanta kraju oraz piłkarza Sevilli. Stoper został przyłapany na kolacji z Pamelą Anderson! Gwiazda amerykańskiego kina była obiektem westchnień wielu mężczyzn w przeszłości, ale w tej kwestii chyba nic się nie zmieniło. Nawet w wieku 50 lat wygląda zjawiskowo!

O tym, że Adil Rami spotyka się z Pamelą Anderson, poinformował francuski tabloid "Voici". Napisano, że piłkarz zakochał się po uszy! Nie są to plotki bez potwierdzenia. Fotoreporterzy "Daily Mail" zrobili im zdjęcia w Nicei przy restauracji Cote d'Azur. W tym lokalu para delektowała się wyśmienitym posiłkiem, a później udała się na wspólny spacer. Ramiemu chyba nie przeszkadza różnica wieku. On ma 31 lat, a gwiazda "Słonecznego Patrolu" w lipcu skończy 50.

Ciekawe, czy Rami dostanie telefon z gratulacjami od Grzegorza Krychowiaka? Obaj razem grali w Sevilli i wygrywali trofea. Polak odszedł jednak do PSG, natomiast rosły stoper wciąż reprezentuje barwy klubu z Andaluzji. Dla reprezentacji Francji rozegrał 33 spotkania, ale teraz nie radzi sobie ze zbyt dużą konkurencją na środku defensywy. No cóż - będzie miał więcej czasu dla swojej ukochanej.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: