SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Harry Redknapp przejechał własną żonę! Na ulicę polało się mnóstwo krwi

Harry Redknapp przejechał własną żonę! Na ulicę polało się mnóstwo krwi

20.10.2016, godz. 18:35
Harry Redknapp
foto: EAST NEWS

Harry Redknapp przez lata stanowił o sile klubów Premier League. Choć od momentu zakończenia jego kariery minęło sporo czasu, to wciąż jest postacią bardzo barwną i chętnie wypowiadającą się na tematy piłkarskie. Tym razem to jednak o nim samym głośno zrobiło się Wyspach. Wszystko przez to, że 69-latek przejechał własną żonę!

Nie chodzi wcale o to, że Harry Redknapp ma dość swojej małżonki Sandry. Para, mimo długiego stażu, wciąż bardzo się kocha i uwielbia spędzać ze sobą czas. W środę pani Redknapp miała ochotę na zakupy i chciała ruszyć na sklepy w Bournemouth. Mąż oczywiście postanowił odwieźć ukochaną i po całusie na do widzenia ruszył w kierunku domu. Po chwili musiał jednak się zatrzymać, ponieważ życiowa partnerka zaczęła krzyczeć z bólu.

Świadkowie opowiedzieli, że drzwi auta przycięły kawałek futra Sandry, a jej stopa ugrzęzła wewnątrz pojazdu. Polało się mnóstwo krwi i choć były piłkarz momentalnie się zatrzymał, to jego żona doznała poważnego urazu dolnej kończyny. Na szczęście jej życiu po tym feralnym zdarzeniu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: