SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Hiszpania - Kolumbia w TV. Transmisja NA ŻYWO, STREAM w INTERNECIE

Hiszpania - Kolumbia w TV. Transmisja NA ŻYWO, STREAM w INTERNECIE

07.06.2017, godz. 17:33
Sergio Ramos i Gerard Pique
Sergio Ramos i Gerard Pique foto: EAST NEWS

Mecz Hiszpania - Kolumbia NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE. To spotkanie zostanie rozegrane w środę i będzie miało charakter towarzyski. Byli mistrzowie Europy i świata potraktują potyczkę z Kolumbią jako przygotowanie do meczu eliminacji MŚ 2018. Kto będzie górą? Gdzie obejrzeć spotkanie Hiszpania - Kolumbia w telewizji?

Trener Hiszpanów Julen Lopetegui nie wystawi do gry najsilniejszego składu. Doskonale zna możliwości swoich asów, dlatego da szansę młodym gwiazdom. Ma przede wszystkim oszczędzić piłkarzy Realu, którzy świętują zwycięstwo w Lidze Mistrzów. "La Furia Roja" i tak może być spokojna o formę, a przede wszystkim o wyjazd na najbliższy mundial. Jest liderem swojej grupy, a w niedzielę zmierzy się ze słabą Macedonią, która ma na koncie tylko trzy punkty. Z kolei Kolumbia ma przed sobą dwa spotkania towarzyskie: to z Hiszpanią oraz w następny wtorek z Kamerunem. James Rodriguez i spółka wrócą do walki o mundial dopiero pod koniec sierpnia.

Gdzie obejrzeć w telewizji mecz Hiszpania - Kolumbia? Transmisja NA ŻYWO o godz. 21:30 na Canal+ Sport. Nie będzie dostępny darmowy STREAM ONLINE. Sport.se.pl przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: