SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Holandia - Włochy: Gdzie obejrzeć NA ŻYWO w TV i w INTERNECIE?

Holandia - Włochy: Gdzie obejrzeć NA ŻYWO w TV i w INTERNECIE?

28.03.2017, godz. 19:35
Diego Costa, Daniele De Rossi, Włochy - Hiszpania
foto: EAST NEWS

Holandia – Włochy NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. „Oranje” podejmą w meczu towarzyskim reprezentację Italii. Selekcjonerzy obu ekip wykorzystają okazję do zgrywania zespołów i próbowania nowych rozwiązań taktycznych. Kto w lepszych nastrojach zakończy reprezentacyjne zgrupowanie? Wskazujemy, gdzie obejrzeć na żywo mecz Holandia – Włochy?

Obie drużyny rozegrały w miniony weekend mecze eliminacyjne. Holendrzy niespodziewanie ulegli Bułgarom 0:2 i skomplikowali swoją sytuację w grupie A. Z siedmioma punktami na koncie zajmują dopiero czwartą pozycję w tabeli i w oczy zagląda im widmo opuszczenia kolejnej ważnej imprezy. Włosi z kolei zwyciężyli u siebie 2:0 z Albanią i nie odstępują liderującej Hiszpanii na krok. Reprezentacja Italii zgromadziła tyle samo punktów, co ich główni rywalke i tylko bilans bramkowy decyduje o tym, że zajmują dopiero drugie miejsce.

Ostatni mecz tych drużyn narodowych miał miejsce blisko trzy lata temu. Wtedy górą byli Włosi, którzy po golach Immobile i De Rossiego zwyciężyli 2:0, ale Holandia przez ponad 80 minut grała w dziesiątkę.

Mecz towarzyski Holandia – Włochy rozpocznie się o godzinie 20.45. Transmisję na żywo przeprowadzi Polsat Sport Ekstra.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: