SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna II liga: Wspaniała postawa piłkarzy Radomiaka. Oddali przypadkowo strzeloną bramkę [WIDEO]

II liga: Wspaniała postawa piłkarzy Radomiaka. Oddali przypadkowo strzeloną bramkę [WIDEO]

12.08.2017, godz. 15:56
Wspaniała postawa piłkarzy Radomiaka
foto: Twitter

Niecodzienna sytuacja w II lidze. W piątkowym meczu Radomiak - Rozwój Katowice gospodarze oddając w geście fair play piłkę rywalom, strzelili gola. Wszystko przez bramkarza gości Bartosza Golika, który popełnił koszmarny błąd. Piłkarze Radomiaka nie musieli oddawać gola, ale zachowali się wspaniale. Po chwili pozwolili rywalom strzelić bramkę. Zobaczcie WIDEO.

Kuriozalna bramka padła w 50. minucie. Maciej Świdzikowski z Radomiaka dalekim wykopem chciał oddać piłkę piłkarzom Rozwoju. Ta jednak odbita od ziemi tak skozłowała, że zupełnie zaskoczyła 19-letnego bramkarza Bartosza Golika. Piłkarze Radomiaka nie celebrowali gola. Po chwili narady ze sztabem szkoleniowym postanowili oddać bramkę. Po wznowieniu gry Michał Płonka przebiegł przez pół boiska przy biernej postawie gospodarzy, aby po chwili kopnąć piłkę do siatki. Kibice z Radomiu nagrodzili zachowanie swoich piłkarzy głośną owacją.

Na koniec piłkarze Radomiaka nie dość, że mogli być dumni ze swojej postawy, to jeszcze cieszyli się ze zwycięstwa. Pokonali Rozwój 4:1. Zobaczcie WIDEO.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: