SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Jadwiżański KS - Legia Warszawa? Najgorszy klub w Polsce chce grać z mistrzem!

Jadwiżański KS - Legia Warszawa? Najgorszy klub w Polsce chce grać z mistrzem!

16.09.2016, godz. 16:53
Legia Warszawa - Borussia Dortmund, Nemanja Nikolić
foto: EAST NEWS

Jadwiżański KS Poznań robi furorę w wielkopolskiej klasie B. Dawno nie było drużyny, która w czterech pierwszych meczach straciłaby nawet na tak niskim poziomie aż siedemdziesiąt cztery (!) gole. Piłkarze z prawdopodobnie najgorszej drużyny w tym kraju postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i po porażce Legii Warszawa z Borussią Dortmund 0:6 rzucili wyzwanie mistrzom Polski.

Jadwiżański KS Poznań występuje w wielkopolskiej klasie B. Od kilku tygodni o tym zespole mówi cały region. Nie dlatego, że piłkarze spisują się doskonale, oj nie. Wręcz przeciwnie. W pierwszych czterech meczach sezonu zanotowali rekordowo wysokie porażki. Najpierw lepszy okazał się Meblorz Swarzędz, który pokonał poznaniaków 27:0. W kolejnym spotkaniu było jeszcze gorzej. Ekipa ze stolicy Wielkopolski przegrała aż 0:30 z IKP Olimpią. Mimo kolejnych niższych porażek (3:8 i 0:9) o klubie wciąż jest głośno.

Duża w tym zasługa młodych piłkarzy, którzy bawią się nie tylko na boisku, lecz także w Internecie. Po przegranej Legii Warszawa w Lidze Mistrzów z Borussią Dortmund zamieścili na Facebooku wpis, który miał nakłonić mistrza Polski do podjęcia rywalizacji z Jadwiżańskim KS. "Legia Warszawa zapraszamy na sparing. Chcemy się przełamać. Na razie mamy problem ze strzelaniem goli, ale jak się zepniemy to kto wie" - napisano. To kolejna szpilka dla warszawian po niepowodzeniu w elitarnych rozgrywkach. Po katasfrofalnym meczu z Borussią Dortmund cała sieć została zalana przez memy wyśmiewające Besnika Hasiego i jego podopiecznych.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: