SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Jasper Cillessen poturbowany na treningu. Bramkarz Holandii zalał się KRWIĄ [WIDEO]

Jasper Cillessen poturbowany na treningu. Bramkarz Holandii zalał się KRWIĄ [WIDEO]

28.03.2016, godz. 12:45
Jasper Cillessen, piłka nożna, reprezentacja Holandii
foto: EAST NEWS

Jasper Cillessen przeżył prawdziwe chwile grozy podczas treningu reprezentacji Holandii. Po jednej z interwencji został zahaczony przez kolegę z drużyny w głowę i momentalnie zalał się krwią. Okazało się, że golkiper w starciu złamał nos. Kłopoty nie opuszczają więc drużyny "Oranje", której nieoczekiwanie zabraknie na Euro 2016.

Reprezentacja Holandii próbuje odzyskać zaufanie swoich kibiców. "Oranje" kompletnie zawiedli w eliminacjach Euro 2016 i zabraknie ich w połowie roku we Francji. Piłkarze z Kraju Wiatraków przygotowują się sumiennie do kwalifikacji mistrzostw świata 2018, zamierzając wrócić do światowej i europejskiej elity. Na razie jednak pech ich nie opuszcza i nawet na treningu dochodzi do nieszczęśliwych sytuacji.

Jasper Cillessen kontuzjowany na treningu. Klaas-Jan Huntelaar złamał bramkarzowi nos

Tym razem padło na Jaspera Cillessena. Podstawowy bramkarz reprezentacji dawał z siebie wszystko na zajęciach i w pewnym momencie postanowił nie odpuszczać, nurkując pod nogami Klaasa-Jana Huntelaara. Pech chciał, że napastnik zbyt nisko podskoczył i kopnął w twarz golkipera. Bramkarz głośno krzyknął i momentalnie zalał się krwią. Inni zawodnicy spanikowali, na szczęście sztab medyczny szybko zabrał się do pracy.

Okazało się, że Jasper Cillessen złamał nos. We wtorek Holandia zagra w towarzyskim meczu z Anglią. W spotkaniu tym na pewno nie zobaczymy bramkarza. Wystąpić może za to Huntelaar, który od razu przeprosił swojego kolegę z drużyny.

 

 

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: