SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Jerzy Dudek pokazał ZDJĘCIA z wypadku. Kibice w szoku!

Jerzy Dudek pokazał ZDJĘCIA z wypadku. Kibice w szoku!

21.06.2017, godz. 13:47
Jerzy Dudek wrzucił zdjęcia z wypadku
foto:

W środowe południe kibiców zmroziła informacja, jakoby Jerzy Dudek miał poważny wypadek samochodowy. Bramkarz wrzucił na swój fanpage na facebooku kilka zdjęć rozbitego auta po dachowaniu. Kibice od razu zaczęli pytać legendarnego bramkarza, czy to on miał wypadek. Były reprezentant Polski szybko odpowiedział.

"Nie ma żartów z Audi RS. Testował i wylądował na dachu.. Golf to ciężka dyscyplina sportu i trzeba jakoś odreagować. dobrze że to Audi" – napisał na facebooku Dudek. Jego post wywołał ogromne zainteresowanie kibiców. Przerażeni fani dopytywali, czy to były bramkarz Liverpoolu i Realu Madryt miał poważny wypadek.

Okazało się jednak, że Jerzy Dudek wrzucił zdjęcia z wypadku kolegi. "Moi drodzy ! Na całe szczęście to nie moje :) kolega prawdopodobnie sfrustrowany słabą rundą golfa.. wyłożył się na dachu :( ale jest ok dzięki za smski" - napisał słynny bramkarz. Przy okazji pochwalił działanie Straży Pożarnej. "Trzeba podkreślić super fachowa pomoc miejscowej OSP i szybką do tego" – dodał Dudek.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: