SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Kanały Eleven Sports ZA DARMO na weekend! Jak i gdzie oglądać?

Kanały Eleven Sports ZA DARMO na weekend! Jak i gdzie oglądać?

05.04.2017, godz. 18:15
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Eleven Sports za darmo! Wszystkie trzy Kanały Eleven będą otwarte przez najbliższy weekend (7-9 kwietnia), który jest naszpikowany sportowymi hitami. Kibice zobaczą wielkie derby Madrytu, klasyk ligi włoskiej z udziałem Polaków, a także Formułę 1. Jak za darmo oglądać odkodowane Eleven? Nie wszyscy będą mogli to zrobić.

Kanały Eleven Sports za darmo, przez trzy dni, będą mogli oglądać tylko abonenci telewizji cyfrowej Vectra. Promocja startuje od piątku 7 kwietnia od godz. 14:00. Sportowe emocje będą dostępne odpowiednio na: Eleven (pozycja 230. - Vectra), Eleven Sports (231.) i Eleven Extra (232.).

Kibice posiadający Vectrę, będą mogli na żywo obejrzeć wielkie derby Madrytu Real - Atletico (sobota). Walka o mistrzostwo Hiszpanii wchodzi w decydującą fazę, a takie hity zazwyczaj rozstrzygają, kto na końcu sezonu zgarnia fotel lidera. To jednak nie koniec piłkarskich emocji w Eleven. W niedzielę Lazio Rzym zagra z Napoli. Polscy kibice będą mogli zobaczyć w akcji Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika.

Będzie coś również dla fanów szybkiej jazdy. Eleven udostępni transmisję z wyścigu Formuły 1: Heineken Chinese Grand Prix.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: