SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Kiko Ramirez zostaje w Wiśle Kraków. Hiszpan przedłużył kontrakt

Kiko Ramirez zostaje w Wiśle Kraków. Hiszpan przedłużył kontrakt

07.05.2017, godz. 21:29
Kiko Ramirez
Kiko Ramirez foto: CYFRASPORT

Wisła Kraków w dobrym stylu awansowała do grupy mistrzowskiej. Duży udział w tym osiągnięciu miał nowy trener Kiko Ramirez, który został zatrudniony w styczniu 2017 roku. Władze krakowskiego klubu są zadowolene z pracy Hiszpana i dlatego zaproponowały mu nową umowę. Kiko Ramirez podpisał dziś kontrakt, który jest ważny do końca sezonu 2017/18.

Ostatnio Kiko Ramirez na łamach "Super Expressu" mówił: - Trafiłem do klubu z historią, który odniósł wiele sukcesów. Z tego powodu spoczywa na mnie duża odpowiedzialność. Jestem pewny, że możemy dokonać wielkich rzeczy. Hiszpan był zagadką, bo przed przyjazdem do Polski pracował tylko w niższych ligach w Hiszpanii. Pierwszy kontrakt, który podpisał uzależniony był od wyników "Białej gwiazdy" w rundzie rewanżowej. A te są przyzwoite, bo Wisła za jego kadencji w 2017 roku jest piątym zespołem Ekstraklasy.

Wywiad z trenerem Kiko Ramirezem można przeczytać TUTAJ

Hiszpański szkoleniowiec sprawdził się i dostał nowy angaż. Przedłużył umowę do końca sezonu 2017/18. Znalazł się w niej zapis o możliwości prolongaty o kolejne dwanaście miesięcy. O podpisaniu kontraktu poinformowała dziś oficjalna strona krakowskiego klubu. - Jestem szczęśliwy, że mogę kontynuować przygodę z klubem. Jestem dumny i cieszę się, że będzie mi dane nadal być częścią wiślackiej rodziny i budować wielką Wisłę - mówi Kiko Ramirez cytowany przez klubową stronę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: