SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Klaudia Adamczyk wpadła w oko Anglikom. Dziewczyna Kapustki "królową polskich WAGs"! [ZDJĘCIA]

Klaudia Adamczyk wpadła w oko Anglikom. Dziewczyna Kapustki "królową polskich WAGs"! [ZDJĘCIA]

07.09.2016, godz. 18:46
DZIEWCZYNY POLSKICH PIŁKARZY NA MECZU POLSKA - NIEMCY
N/Z KLAUDIA ADAMCZYK (Z PRAWEJ) DZIEWCZYNA BARTOSZA KAPUSTKI foto:

Znany portal "Sport Bible" odkrył Klaudię Adamczyk! Seksowna dziewczyna Bartosza Kapustki zachwyciła angielskich dziennikarzy na tyle, że tytułują ją "Królową polskich WAGs". Co jeszcze piszą o tej parze? Mamy dla Was galerię ze zdjęciami pięknej Klaudii. Zobaczcie!

- Kapustka zadziwił na mistrzostwach Europy i jest piątym transferem Claudio Ranierego w Leicester tego lata - czytamy. - 19-latek osiedlił się w Anglii razem ze swoją 25-letnią dziewczyną-modelką, zwaną Królową polskich WAGs w jej kraju - dodaje "Sports Bible". Potem zamieszcza zdjęcia Klaudii z Instagrama. O parze głośno zrobiło się po gali "Piłki Nożnej", na którą Kapustka przybył właśnie ze starszą od siebie wybranką serca. Zgromadzeni bardzo chcieli poznać piękność, która zrobiła wielkie wrażenie i dodatkową reklamę dla młodego zawodnika "Pasów". Piękna Klaudia Adamczyk często bierze udział w sesjach fotograficznych i chętnie dzieli się ich efektami właśnie w Internecie. Znajdziemy tam ujęcia zarówno w kusych strojach, jak i eleganckich kreacjach. Oprócz tego Adamczyk uwielbia zwierzęta, a szczególną miłością obdarzyła pieski. Teraz pokochała... lisy - taki przydomek nosi drużyna Leicester.

Źródło: Super Express TV
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: