SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Koledzy Polaka zaatakowali sędziego! Arbiter uciekał ze stadionu [WIDEO]

Koledzy Polaka zaatakowali sędziego! Arbiter uciekał ze stadionu [WIDEO]

07.08.2017, godz. 15:07
Piłka Fracas
Piłka Fracas foto: UEFA.com

Piłkarzom jordańskiej drużyny Al-Faisaly, w której występuje Łukasz Gikiewicz, puściły nerwy. Po meczu napadli na arbitra, którego bronić musieli ochroniarze. Egipski sędzia czym prędzej umykał ze stadionu, by nie stać się ofiarą zawodników, których rozzłościły jego decyzje.

W finale Arabskich Mistrzostw Klubowych spotkały się Al-Faisaly i Esperance Sportive de Tunis. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. W dogrywce bramkę zdobyli Tunezyjczycy, ale uczynili to z ewidentnego spalonego. Sędzia przewinienia nie dostrzegł i gola uznał, co rozwścieczyło piłkarzy jordańskiego klubu. Zaraz po ostatnim gwizdku ruszyli na sędziego i nie mieli żadnych zahamowań. Mogłoby dojść do tragedii, gdyby egipskiego rozjemcę nie otoczyli ochroniarze, którzy odprowadzali go do szatni. Zobaczcie atak na Ibrahima Nouriego El Dina.

Rękoczynów dopuścili się koledzy polskiego piłkarza Łukasza Gikiewicza. Nasz obieżyświat odkąd opuścił granice Polski występował już w lidze cypryjskiej, kazaskiej, bułgarskiej, arabskiej i tajlandzkiej. W końcu wylądował w Jordanii w barwach Al-Faisaly, z którym zdobył mistrzostwo i puchar kraju.

Draxler czy Dembele - kto zastąpi Neymara?

Wielka bitwa podczas derbów Kopenhagi

Russia Today oskarżyła legionistów o pokazanie nazisty

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: