SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Koszmarny uraz Brazylijczyka. Felipe Melo potrzebował dwóch operacji [ZDJĘCIE]

Koszmarny uraz Brazylijczyka. Felipe Melo potrzebował dwóch operacji [ZDJĘCIE]

24.02.2017, godz. 21:59
Felipe Melo
foto: EAST NEWS

Felipe Melo kilka miesięcy temu wrócił do ojczyzny. Pewnie chciał w przyjaznym, dobrze znanym klimacie dokończyć swoją karierę. Powrót jednak jest usłany różami. Podczas swojego pierwszego meczu doznał makabrycznego urazu. Po zderzeniu z kolegą ze swojej drużyny, Brazylijczyk pojechał do szpitala, gdzie lekarze najpierw założyli mu 13 szwów, a potem jeszcze raz operowali.

 

Na boiskach europejskich Felipe Melo nosił koszulki m. in. Fiorentiny, Juventusu i Interu. Z mediolańskiego klubu odszedł niedawno do Palmeiras, by kontynuować swoją karierę w ojczyźnie. Pierwszy mecz po powrocie do Brazylii nie był jednak dla Melo szczęśliwy. Piłkarz zderzył się z Yerrym Miną, partnerem z zespołu, a cios, który otrzymał rozciął mu łuk brwiowy na tyle mocno, że konieczna była wizyta w szpitalu. Zdjęcia mówią same za siebie. To nie była zwykła, niegroźna rana. Sam Brazylijczyk odniósł się do swojej kontuzji.

- To nie jest lekki uraz. Bardzo cierpiałem  – wyznał Felipe Melo. - Przeszedłem potem jeszcze jeden zabieg chirurgiczny i tym razem lekarze założyli mi aż dwadzieścia szwów. Ale niedługo wrócę do walki! - zapowiedział piłkarz.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: