SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Krokodyl POŻARŁ piłkarza na treningu w Afryce! [ZDJĘCIA]

Krokodyl POŻARŁ piłkarza na treningu w Afryce! [ZDJĘCIA]

22.03.2017, godz. 20:01
Dolany: Wędkarz wyłowił  z  Warty  prawdziwego  krokodyla!
foto: EAST NEWS/FACEBOOK

Do niecodziennej, ale i niestety tragicznej sytuacji doszło w Mozambiku. Podczas treningu drugoligowego Atletico jeden z piłkarzy ćwiczył bardzo blisko rzeki. Na jego nieszczęście przy brzegu grasował głodny krokodyl. Zwierzę wyczuło ofiarę i ją zjadło! Estevao Alberto Gino nie miał szans w tym starciu.

O całej sytuacji poinformował serwis africanews.com. Wiemy, że piłkarze Atletico Mineiro de Tete trenują na obiekcie, położonym tuż nad rzeką. Podczas zajęć Estevao Alberto Gino rozciągał się bardzo blisko wody. W pewnym momencie wystawił ręce w kierunku rzeki. W jednej chwili znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Głodny krokodyl chwycił kończyny 19-latka i wciągnął go do wody. Trener zespołu zdradził, że gad miał przynajmniej sześć metrów długości.

Policja nie odnalazła ciała młodego sportowca. Sam klub potwierdził wersję zdarzeń, przedstawioną w mediach. Atletico powinno pomyśleć o zmianie bazy treningowej. W tym regionie Mozambiku ataki krokodyli są bowiem na porządku dziennym. W przeszłości już kilka razy zdarzyło się, że wielkie gady atakowały i zjadały ludzi.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: