SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Legenda Manchesteru United pomoże rodzinom ofiar zamachu w Manchesterze!

Legenda Manchesteru United pomoże rodzinom ofiar zamachu w Manchesterze!

31.05.2017, godz. 14:30
Paul Scholes
Paul Scholes foto: EAST NEWS

Paul Scholes przez lata gry w barwach Manchesteru United mocno zżył się z tym angielskim miastem. Nic więc dziwnego, że legenda "Czerwonych Diabłów" była mocno poruszona zamachem, który dokonał się przed halą Manchester Arena po koncercie piosenkarki Ariany Grande. Były pomocnik zamierza pomóc rodzinom ofiar ataku terrorystycznego.

Tuż po zamachu w Manchesterze mieszkańcy miasta ruszyli ze zbiórką pieniędzy na rzecz rodzin ofiar i poszkodowanych w ataku terrorystycznym. W akcję szybko włączyły się angielskie kluby sportowe. Obojętni nie pozostali także znani sportowcy. Paul Scholes i pięściarz Anthony Crolla zamierzają zorganizować specjalny turniej piłkarski. Dochód z imprezy zostanie w całości przekazany na pomoc rodzinom ofiar oraz rannych.

Wydarzenie będzie miało niecodzienny przebieg. Turniej potrwa równe dwadzieścia cztery godziny, a drużyny mogą składać się z kompletnych amatorów. Jedynym warunkiem jest wpłacenie dziesięciu funtów za udział każdego zawodnika. W zamachu w Manchesterze zginęły dwadzieścia dwie osoby. Niedługo do miasta wróci Ariana Grande, która chce pokazać, że nie boi się terrorystów i zagra ku czci ofiar.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: