SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Mario Balotelli znowu przesadził. Urządził sobie wyścig na autostradzie?!

Mario Balotelli znowu przesadził. Urządził sobie wyścig na autostradzie?!

09.08.2017, godz. 10:03
Mario Balotelli
Mario Balotelli foto: EAST NEWS

Mario Balotelli chyba nigdy nie dorośnie! Piłkarz OGC Nice po raz kolejny został zatrzymany przez policję. Tym razem doszło do tego na autostradzie A4 pod Vicenzą. Gwiazdor piłkarskich boisk prowadził swoje potężne ferrari z prędkością około 170 kilometrów na godzinę. Mówi się, że kontrowersyjny sportowiec urządził sobie wyścigi ze swoim kolegą.

Mario Balotelli słynie z tego, że nie lubi nudy. Piłkarz uchodzi za sporego skandalistę. Lubi także popisy na drodze. Kiedyś wjechał swoim potężnym samochodem na tor kartingowy, a w latach 2012-13 aż osiemnaście razy karano go za przekroczenie prędkości. W 2016 roku stracił na miesiąc prawo jazdy. Najwyraźniej te sytuacje niczego go nie nauczyły. Znowu bowiem został złapany przez policję po swoich wyczynach na szosie.

Tym razem "Super Mario" gnał autostradą A4 pod Vicenzą. "Daily Mail" donosi, że piłkarz zaskoczył kontrolujących go funkcjonariuszy. Balotelli bez zbędnych dyskusji przyjął bowiem mandat i przeprosił za winę. Choć policja nie potwierdziła tych informacji, to nieoficjalnie mówi się, że 26-latek, grający w OGC Nice ścigał się ze swoim kolegą, który prowadził lamborghini. Za jazdę z prędkością około 170 kilometrów na godzinę Mario Balotelli oprócz kary pieniężnej otrzymał także pięć punktów karnych.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: