SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Michał Listkiewicz: Oby Polki nie zaczęły bić swoich facetów!

Michał Listkiewicz: Oby Polki nie zaczęły bić swoich facetów!

15.11.2016, godz. 02:00
Michał Listkiewicz
Michał Listkiewicz foto: EAST NEWS

Ministerstwo Sportu przykręca śrubę związkom sportowym. Oby nie wpadło na pomysł ich likwidacji jak za stalinizmu, gdy zamiast PZPN funkcjonował departament futbolu w resorcie. Jego szef przeszedł do historii powiedzeniem, że piłka nożna to nie ch..j, od głaskania nie powstanie. Minister Bańka daje radę, jest lepszy od poprzedników, ale w USA ministerstwa sportu nigdy nie było i nie będzie, a wygrywają wszystko i wszędzie.

Polscy liberałowie, jakże zasłużeni w dziele dezindustrializacji kraju, pohukują na nowego prezydenta USA. Donald Trump niespecjalnie boi się polskiego imiennika rezydującego w Brukseli, a już komentarz Michnika działa na niego jak gaz rozweselający.

Podniecamy się siermiężnymi wypowiedziami polityka zza oceanu, a przecież u siebie mamy większych prawdziwków. Założyciel nowej partii kanapowej Protasiewicz oponentowi proponuje wąchanie kleju i seks z owcą. Boki zrywać! Duży pan o małym rozumku skumał się z równie nieokrzesanym profesorem Niesiołowskim, alimenciarzem w sraczkowej marynarce oraz stetryczałym dawnym prezydentem i będą teraz bronili demokracji. Tylu ich, że nawet drużyny piłkarskiej nie sklecisz. Sklecił, i to jaką, Adam Nawałka, który współczesnym Górskim jeszcze nie jest, ale kiedyś kto wie? Na razie dorzucił prezesowi Bońkowi kolejny milion głosów poparcia do wyborczej setki sprzed kilku tygodni.

Polki dominują na światowych ringach. Oby nie zaczęły bić facetów w domu. Damski bokser źle się zawsze kojarzył, ale męska bokserka nie lepsza. Bijcie tylko na ringu, dziewczyny!

autor: Michał Listkiewicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: