SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Michał Listkiewicz: Sorry Adam!

Michał Listkiewicz: Sorry Adam!

27.12.2016, godz. 02:00
Michał Listkiewicz
foto: EAST NEWS

Święta święta i już po - śpiewali baaardzo dawno temu utrzymujący się nieprzerwanie w wielkiej formie Skaldowie. Za to nieustające święto w Żurominie, gdzie miejscowa Wkra dostanie kolejny zastrzyk do skromnego budżetu po prawdopodobnym transferze Łukasza Teodorczyka do wielkiego klubu. Wielcy piłkarze zaczynali w małych klubach, wypasione dzieci wielkomiejskich burżujów wolą grać na konsoli. Lincz na Dariuszu Michalczewskim to dowód obłudy tych, co go niedawno kochali a teraz kamienują.

W świetle prawa jest niewinny, tylko sąd może to zmienić a zasług na ringu i w działalności charytatywnej nikt mu nie odbierze. Czy okupujący w Świątecznym czasie sejmową salę posłowie głodują ? Podejrzewam ich o catering z knajpy u Sowy lub innego pędzącego królika z ośmiorniczkami zamiast karpia w galarecie i polskich pierogów.

Porównywanie błazna Kijowskiego z być może zamordowanym premierem Lepperem (polecam nową książkę jemu poświęconą) to potwarz dla tego drugiego, prawdziwego orędownika ludzi pokrzywdzonych. Tuż przed Gwiazdką zmarł Stasiek Wielanek, strażnik wielkomiejskiego folkloru, kibic wszystkich warszawskich klubów. Kazimierz Górski rzadko się wzruszał ale gdy kapela Wielanka zaśpiewała mu na urodziny u prezydenta Lecha Kaczyńskiego to miał łzy w oczach.

Przepraszam Adam, ale dla mnie trenerem kończącego się roku jest Krzysztof Kaliszewski a na Nawałkę zagłosuję za rok po awansie na Mundial. Kaliszewski doprowadził Anetę Włodarczyk na pozycję liderki światowych rzutów i ratuje zasłużony klub Skra przed upadkiem. Płomyk nadziei dzięki jego determinacji jeszcze się tli choć rządząca stolicą ekipa wiele zrobiła by go zgasić. Michał Listkiewicz

autor: Michał Listkiewicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: