SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM?

Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM?

03.06.2017, godz. 17:07
Piotr Madejski, Lukasz Bocian, Miedź Legnica, Kolejarz Stroze
Piotr Madejski (z lewej), Łukasz Bocian (z prawej), Miedź Legnica - Kolejarz Stróże, 04.05.2014, I liga, 28 kolejka foto: CYFRASPORT

Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? O której godzinie ostatnia kolejka Nice I ligi? Miedź Legnica podejmuje pewną już awansu do Ekstraklasy Sandecję. Gospodarze wciąż mają szanse na awans, ale poza zwyciestwem nad liderem potrzebują też korzystnych rezultatów na innych boiskach. Czy podopieczni Ryszarda Tarasiewicza rzutem na taśmę zakwalifikują się do Ekstraklasy? Zobacz, kiedy mecz Miedź - Sandecja. Czy któraś telewizja pokazuje to spotkanie?

Piłkarze Miedzi Legnica liczyli na korzystną dla nich decyzję PZPN. Gdyby wynki siedmiu spotkań Stali Mielec zamieniono na walkowery (grał nieuprawniony zawodnik), to podpieczni Ryszarda Tarasiewicza wskoczyliby na drugie miejsce i byliby blisko awansu. Tak się jednak nie stało. Walkowerów nie ma i Miedź wciąż jest bardzo daleko od Ekstraklasy. Musi pokonać Sandecję i liczyć na potknięcia Górnika Zabrze, Chojniczanki i Zagłębia Sosnowiec. Te drużyny wyprzedzają zespół z Legnicy w tabeli. Teoretycznie nawet remis mógłby dać Miedzi awans, ale na boiskach rywali w walce o promocję musiałyby paść mało realne wyniki.
Mecz Miedź - Sandecja zostanie rozegrany w niedzielę 4 czerwca o godzinie 12.30. Niestety żadna polska telewizja nie będzie go pokazywać. Prawa do I ligi ma Polsat, który pokaże spotkania Wisła Puławy - Górnik Zabrze (Polsat Sport) i Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy (Polsat Sport Extra).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: