SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Milik i spółka mają motywację! Seksbomba złożyła obietnicę piłkarzom Napoli

Milik i spółka mają motywację! Seksbomba złożyła obietnicę piłkarzom Napoli

08.05.2017, godz. 20:49
C_GassPWAAAG7Ul
foto: Twitter

Napoli i AS Roma zaciekle walczą o wicemistrzostwo Włoch. Do końca sezonu Serie A zostały tylko trzy kolejki, a obie te drużyny dzieli w tabeli zaledwie punkt. Marika Fruscio - seksowna prezenterka i fanka Napoli, zapowiedziała, że jeśli jej ulubieńcy zajmą drugie miejsce, to... przyjdzie do telewizji w skąpym bikini! Zobaczcie jej zdjęcia.

Piłkarzy Napoli nie trzeba specjalnie motywować, aby walczyli o wicemistrzostwo Włoch. Juventus już dawno odjechał z punktami, ale zajęcie drugiego miejsce Serie A jest kluczowe. Ekipa, która zakończy sezon tuż za "Starą Damą", wywalczy bezpośrednią kwalifikację do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Trzecia drużyna będzie musiała bić się w eliminacjach.

Właśnie dlatego Roma i Napoli walczą o każdy, nawet najmniejszy punkcik. Na razie w "polskim" pojedynku lepszy jest Wojciech Szczęsny. Po 35. kolejkach jego drużyna jest druga. Zgromadziła 78 "oczek", czyli o jedno więcej niż ekipa Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Czy Napoli pomoże piękna Marika Fruscio? Dodatkowa motywacja na pewno nie zaszkodzi, ale nawet seria zwycięstw nic nie da drużynie z Neapolu, jeśli nie potknie się Roma.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: