SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Nie poznała Schweinsteigera i zrobiła z niego... fotoreportera [ZDJĘCIE]

Nie poznała Schweinsteigera i zrobiła z niego... fotoreportera [ZDJĘCIE]

21.04.2017, godz. 21:26
Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger foto: EAST NEWS

Wydawać by się mogło, że tak utytułowanego piłkarza, jak Bastian Schweinsteiger, powinni znać wszyscy. Niekoniecznie. Ostatnio gwiazdor Chicago Fire wcielił się w fotoreportera na prośbę starszej pani, która... zwyczajnie nie wiedziała z kim ma do czynienia.

Przed miesiącem Niemiec przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych podpisując kontrakt z Chicago Fire. Na pierwszej konferencji był mocno zdziwiony, gdy dziennikarz pytał, go czy ze "Strażakami" zdobędzie... mistrzostwo świata.

Schweinsteiger do zespołu wprowadził się znakomicie, w trzech meczach zdobył dwie bramki. Sukcesów piłkarskich mu nie brakuje, bo był m.in. mistrzem świata i wygrywał Ligę Mistrzów, ale mimo to nie wszyscy fani MLS go kojarzą.

Gdy z drużyną wylądował w Toronto został zaczepiony przez starszą panię. Poprosiła go oto, aby zrobił jej zdjęcie z piłkarzami Chicago. Niemiec prośbę oczywiście spełnił. Zdarzenie uwiecznił i podzielił się nim na Twitterze Eric Gehrig, asystent trenera "Strażaków". W końcu to Schweinsteiger jest największą gwiazdą ekipy z Chicago. Jak widać na zdjęciu, jednak nie dla wszystkich.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: